Hart voor de Achterhoek: stem op de RTCG en verdien geld voor je club

De RTCG doet mee aan de Rabobankactie Hart voor de Achterhoek. Van 5 tot en met 19 september 2019 kunnen leden van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek stemmen op verenigingen en stichtingen die zij een warm hart toedragen. Ook onze club doet dit jaar weer mee. Om een interessant bedrag voor de clubkas op te kunnen halen, hebben we jouw hulp nodig. Kom in actie en steun onze club! En ken jij mensen die lid zijn van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek? Het zou fantastisch zijn als ook zij hun stem op onze club uitbrengen.

Via Hart voor de Achterhoek stelt Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek een bedrag van € 400.000,- ter beschikking aan lokale verenigingen en stichtingen die bij hen bankieren. De leden van de bank mogen vijf stemmen uitbrengen op verenigingen en stichtingen. Leden kunnen maximaal twee stemmen op eenzelfde vereniging uitbrengen. Iedere stem is dus geld waard. Hoe meer stemmen wij krijgen, hoe meer geld er verdiend wordt. Op de website www.rabobank.nl/noa vind je alle informatie over Hart voor de Achterhoek. Wil je de actie op sociale media promoten? Gebruik dan #HartvoordeAchterhoek en @RabobankNOA.

Je kunt direct je stem uitbrengen via de volgende link:

www.clubkascampagne.nl/noa/hartvoordeachterhoek